Můj osobní příběh Marek Kiša.

Potřebujete poradit? Nabízíme Vám 15 minutovou bezplatnou konzultaci.

Můj osobní příběh

Na počátku byla úplně jiná kariéra, člověk byl mladý a chtěl něco zažít a prožít – a to 10 let u Policie ČR a u jednoho z nejlepších útvaru v Česku splňovalo. Byla tam skvělá práce i parta. Životní skutečnost, kterou bych nikdy neměnil.

Pak jsem si ale uvědomil, že chci růst a někam směřovat. Zjistil jsem, že u policie navždy zůstat nechci. Bylo mi třicet a tak jsem si řekl, že vyzkouším něco jiného :-)

Oblast financí mě vždycky lákala. Moje mamka pracovala v České spořitelně a tak jsem k financím měl blízko. Vždycky jsem měl velký přehled o produktech, které byly na českém trhu.

Dva roky, před tím než jsem skončil u policie, jsem ve volném čase začal spolupracovat s jednou makléřskou firmou, ve které jsem poté získal pozici firemního hypotéčního specialisty. Jenže po nějaké době, kdy už vše fungovalo, se majitel této firmy začal chovat nekorektně a musel jsem odejít.

Co teď?... Nikdy jsem se ničeno nebál. Podnikání ve financích byla pro mě výzva :-). Zkušeností jsem na to získal dost.

Jako první jsem založil firmu, která se jmenuje Trio service group s.r.o. (kompletní finanční poradenství pro fyzické osoby). A pak následovala druhá firma Trio optimal group s.r.o., ta se věnuje poradenstvím v oblasti úspor a optimalizace pro právnické osoby (jak pro živnostníky, tak pro s.r.o. či větší firmy).

Právě tato firma je moje nejmilejší dítě, v této oblasti jsem se našel. Šíleně mě to baví – šetřit firmám peníze, hledat úspory a optimalizovat náklady. V podnikání razím heslo: všichni musí být spokojeni, a tady se mi to daří plnit :-).

Abych byl naprosto upřímný, začátek podnikání byl hodně náročný jak na peníze, tak na čas. Ale žádný začátek podnikání není růžový. Já jsem měl výhodu: měl jsem a mám obrovské štěstí na lidi, kolem sebe. Firmy vlastníme dva - spolumajitelka Gabriela Zeisberger je člověk do nepohody, v podnikání se skvěle doplňujeme Dle mého je pro podnikání hodně důležité a skvělé, když člověk někoho takového má.

 tehdy – když jsme stavěli firmy - jsem si uvědomil, že majitelé firem mají plno starostí s chodem firmy a že jim nemůže zbývat čas na firemní optimalizace. Velké firmy na to mají své manažery či zaměstnance, ale i ti znají jen tu svou část oboru. Menší firmy či živnostníci na to prostor absolutně nemají.
A proto vznikla firma Trio optimal group, s.r.o., která pomáhá právě těmto firmám pracovat s firemními penězi, optimalizovat náklady, hledat úspory, šetřit na nesmyslně postavených pojistkách, hledat co nejnižší pojištění vozového parku….

Co je naše know-how? Dlouhodobě se o Vás, o klienty starat a neustále se snažit ušetřit Vám peníze a vytvářet Vám dlouhodobý servis. Prostě se o Vás starat jako o vlastního :-).

Dávám důraz, aby mí klienti věděli, za co platí. Záleží mi na tom, aby neplatili, za co nemusí, aby efektivně spořili a stali se ke svým penězům (ať osobním nebo firemním) zodpovědní.

Sám jsem si už několikrát vyzkoušel, že když jsou tyto věci optimálně nastaveny, člověk neplatí za zbytečnosti a může zlehka tvořit finanční polštář. Žije a podniká se úplně jinak. To je mi cesta, po které jdu …… plnit sliby, s radostí pracovat a dobře se bavit. Vydělat dostatek peněz za rozumně strávený čas, ať vše funguje a mít prostor si tyto peníze náležitě užít :-). Já osobně miluji hory, cestování na kole či po nohou. Jsem vděčný za to, že toto všechno si mohu díky podnikání dovolit. A jsem na to hrdý :-).

+ Plyn
+ Elektřina
+ Voda