Jak uspořit v energiích.

Potřebujete poradit? Nabízíme Vám 15 minutovou bezplatnou konzultaci.

1. chtít začít

Přiznejme si, že řada z nás netuší, co ve smlouvách s energetickými společnostmi je. Zda-li tarif, který máme ve smlouvě stanovený, je ten nejlepší pro nás. Zda-li onen tarif je ten nejlepší, který daný dodavatel energií nabízí. Zda-li cena nemůže být u jiných společností nižší. Zda-li to, co máme, je pro nás optimální. Kdysi byl jasný výběr – ČEZ nebo RWE Jenže teď jsou na trhu další hráči. Energetických společností je více než padesát… Jak se v tom vyznat?

Chtít začít znamená = najděte nejlépe poslední vyúčtování za svou domácnost, za svou firmu, prostě za místa, kde odebíráte energie. V tomto dokumentu je vše, co je třeba k výpočtu (u plynu: je zapotřebí místo, kde se nachází odběrné místo, roční spotřeba, současný dodavatel a tarif u tohoto dodavatele, u elektřiny: místo, kde se nachází odběrné místo, tarif, hodnota a roční spotřeba).

2. chtít vědět

V tomto kroku se řeší touha po výsledku. Je můj dodavatel pro mě výhodný? Platím to, co musím nebo existuje možnost platit méně?

Málokdo z nás má čas obíhat všechny možné dodavatele energií. Málokdo má chuť se vyznat ve všech těch číslech a informacích, které ve vyúčtování najde.

My to umíme. Z Vašeho vyúčtování zjistíme, zda-li Váš současný dodavatel energií je pro Vás nejvýhodnější. Zjistíme, zda-li můžete ušetřit za energie změnou dodavatele nebo bude stačit jen jiné nastavení u současného dodavatele.

Chtít vědět znamená = pošlete poslední vyúčtování za energie na info@usporyvenergiich.cz. Naše společnost Vám ZDARMA nestranně porovná ceny u všech energetických společností na českém trhu a sestaví Vám nezávaznou nabídku na míru. Jak to přesně vypadá? Podívejte se na VZOROVOU NABÍDKU.

3. chtít změnit

Pokud v naší nezávazné nabídce najdete užitek, tzn. zjistíte, že změnou můžete ušetřit stovky, tisíce korun, máte před sebou dvě možnosti. Můžete najít zastoupení dané energetické společnosti a vydat se do papírové „války“. Tato možnost Vám však zabere dost času a nervů. Nebo můžete využít služeb naší společnosti – viz. výhody pro Vás. Veškeré administrativní kroky zajistíme, jsme při Vás při řešení jakéhokoliv sporu při přechodu k jinému dodavateli energií a zajišťujeme následný servis (více informací).

Chtít změnit znamená = dejte nám důvěru a my Vám zajistíme úsporu v energiích.

Kontaktní formulář

Děkujeme za Vaši zprávu!

+ Plyn
+ Elektřina
+ Voda